5 Sn'yeni Ayırıp Üye Olmaya Ne Dersin ?
5 Sn'yeni Ayırıp Üye Olmaya Ne Dersin ?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortailPortail  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Videolarımızı Göremeyenlere ' Dns ' Ayarı
Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D Emptytarafından TheChippeR * Çarş. Haz. 16, 2010 7:48 am

» Renkli Yazı Yazmak Yasaklanmıştır!
Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D Emptytarafından TheChippeR * C.tesi Haz. 05, 2010 2:33 pm

» Foruma Resim Ekleme Resimli Anlatım
Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D Emptytarafından TheChippeR * C.tesi Haz. 05, 2010 2:30 pm

» Foruma Video Ekleme Resimli Anlatım
Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D Emptytarafından TheChippeR * C.tesi Haz. 05, 2010 2:27 pm

» Giriş Problemleri
Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D Emptytarafından TheChippeR * C.tesi Haz. 05, 2010 2:26 pm

En iyi yollayıcılar
Vs.Squad
Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D I_vote_lcapBaşkanların Arda Diyalogları.Komik :D Voting_bar1Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D Vote_rcap 
Vs.QuardCore
Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D I_vote_lcapBaşkanların Arda Diyalogları.Komik :D Voting_bar1Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D Vote_rcap 
TheChippeR *
Vs]WaNTeD_
Vs.Dieelf
2Vs2
[a]igLos
Vs.Lostfate
Vs]VistaGreec
Vs]Beaver

Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D

YazarMesaj
RaveN
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
RaveN

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaş Yaş : 93
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 13
Konu/Mesaj Ort Konu/Mesaj Ort : -2147456513
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 01/07/09

Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D Empty
MesajKonu: Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D   Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 10:52 am

ÖNCEKİ akşam Doğan Yayın Holding CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ’ın evinde yemekteydik. Her sezon sonunda şampiyon olan takımın başkanını kutlamak için verilen bu yemeğin onur konukları Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Galatasaray Başkanı Adnan Polat idi.

Yemekte Fenerbahçe Yönetimi’nden Ali Koç ve Ömer Temelli, Beşiktaş Yönetimi’nden Kenan Öner ve Ertunç Soğancıoğlu, Galatasaray Yönetimi’nden de Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ da bulunuyordu.

Mustafa Taviloğlu, Osman Çarmıklı, Ömer Dinçkök, Ömer Sabancı, Ahmet Faralyalı, Tayfun Bayazıt, Ergun Özen’in yanı sıra Ertuğrul Özkök, Sedat Ergin, Zafer Mutlu, Hasan Cemal, Tayfun Devecioğlu, İsmet Berkan, Rıfat Ababay, Eyüp Can Sağlık, Necil Ülgen, Aydın Ayaydın gibi gazeteciler de vardı.

Yemek masasında Aziz Yıldırım ile Yıldırım Demirören yan yana oturuyorlardı. Tam karşılarındaki sandalyede ise Adnan Polat oturuyordu.

Yemek yeni başlamıştı ki Aziz Yıldırım, Adnan Polat’a, "Başkan, yemeğe başlamadan önce söyleyeyim, Arda için 15 milyon Euro peşin ödemeye hazırız" dedi.

Başkanların muhatabı başkanlar olur

Adnan Polat, tebessüm etti ve "Arda, Galatasaraylı, size gelmez" dedi.

Bunun üzerine Yıldırım, "Yarım saat görüşme için izin verin, Arda istemezse zaten olmaz" dedi.

Polat karşı teklifini getirdi: "O zaman biz de Gökhan Gönül ile konuşalım."

Aziz Yıldırım, "Bırakın da bu sene iyi bir takım kurup, Avrupa’da bir Türk rüzgárı estirelim" diye yanıtladı.

Adnan Polat, "Bizde transfere Haldun bakıyor, onunla konuşun isterseniz" dedi.

Aziz Yıldırım bunun üzerine Haldun Üstünel’e dönüp "Demek muhatabımız sensin, gel otur bakalım konuşalım" dedi.

Haldun Üstünel, "Estağfurullah başkanım, başkanların muhatabı başkanlar olur" diye yanıtladı.

Biz de Galatasaray forması giyeriz

Aziz Yıldırım teklifini yineledi. Üstünel, hiç düşünmeden "Arda, Galatasaray’ın ruhudur. Galatasaray ruhunu satabilir mi?" diye bir soru sordu.

Bunun üzerine Zafer Mutlu ile ben söze karıştık: "Arda, Fenerbahçe’ye gelirse söz veriyoruz biz de imza töreninde Galatasaray forması giyeriz" dedik.

Aziz Yıldırım da gülerek "Hepimiz giyeriz" diye destekledi. Yemek biterken bu konuşmayı yazmak için izin istedim. İki başkan da bana izin verdiler.

Bildiğim Aziz Yıldırım, bu işin peşini bırakmaz.

Üç kulübün başkanının, medeni bir ortamda dostça sohbetlerini böylece gazete sayfasına taşımak da bana düştü.

Bütün taraftarlara örnek olması gereken bir dostluk bu! Eminim ki önümüzdeki sezon bu güzel tabloyu sonuçlar ne olursa olsun izlemeye devam edeceğiz.
Tarih:Haziran 24, 2009
Alıntıdır

Başkanların Arda Diyalogları.Komik :D
1 sayfadaki 1 sayfası